لیبل و بسته بندی محصول در تمام بازارها

سه‌شنبه 13 تیر 1396 ساعت 12:34

 لیبل و بسته بندی محصولات در تمام بازارها و مراکز

یکی از سوال های مؤسسات بین الملی این است که آیا ؟ از  لیبل و بسته بندی یکسان محصول در بازارها و مراکز داخلی و خارجی استفاده شود. بسیاری از شرکت های برند و معروف مانند ، هولوگرام کوکاکولا،محصول خود را در تمام بازارهای دنیا با بسته بندی مشخص تولید می کنند. بعضی از نشانه ها، رنگ ها و لغات که در بعضی جاها معنی ناخوشایندی دارند. همچنین صادر کنندگان این محصولات  مجبورند که با نام،  یا رنگ متفاوتی محصول را در آن بازارها عرضه کنند. بعضی از محصولات تولیدی  داخلی به دلیل عدم شباهت بسته بندی آنها با معیارهای پذیرفته شده بازارهای جهانی،  مجبورمی شوند  با بسته بندی متفاوت به آن بازارها عرضه شوند.

 مراحل طراحی و ساخت لیبل   ؟


 طراحی لیبل و بسته بندی محصولات توجه بسیاری پیدا کرده  و این یک فرصت خوبی است که  بازاریاب ها به دنبال جلب توجه مشستریان خودباشند  .مردم این روزهابه ظاهر محصول   توجه زیادی میکنند واغلب با گاه کردن به نوع بسته بندی محصول  خرید میکنند.بسیاری از مدیران  تولید کنندگان محصولات  در تلاشند تا با طراحی لیبل و بسته بندی  زیبا .فروش خود را  بالا ببرند .در پایان  به عواملی که در ساخت و طراحی لیبل و بسته بندی محصولات اثز گذار هستند می پردازیم.

فواید چاپ لیبل و بسته بندی

دوشنبه 12 تیر 1396 ساعت 11:23

چند منافع کوتاه درباره چاپ لیبل و بسته بندی

ایجاد فاکتور امنیتی در چاپ لیبل و بسته بندی:

 لیبل  ها را میتوان با یک کد امنیتی خاص تولید و به چاپ رسانید که این کار باعث جل.گیری از دست درازی و نفوذاجناس خارجی به بازار های داخلی میشود.رسیدن به چنین هدفی با به کارگیری فناوری های جدیدی نظیر رزولوشن dpi ۱۲۰۰ واقعی امکان پذیر شده است. برای مثال به وسیله آن می توان حروف ریزی به اندازه نیم پوینت را رندر کرد.

بازاریابی آزمایشی در چاپ لیبل و بسته بندی: 

بهترین و پرکاربرد ترین روش جلب رضایت مشتریان بسته بندی اجناس مطابق با سلیقه و آدب و رسوم خاص آن منطقه است. بدین ترتیب هر چه اطلاع ما از نیاز و ذوق و سلیقه مشتریان منطقه ای کم یا زیاد باشد، به همان نسبت می توان اطلاعات مناسب تر و مفیدتری را روی لیبل بسته بندی کالا به مخاطب و یا مصرف کننده منتقل کرد. بدین ترتیب چاپ لیبل دیجیتال شرایط چاپ لیبل یا بسته بندی مرتبط با یک رویداد خاص را فراهم می کند و بسته به موقعیت های زمانی و مکانی مختلف، محصولات متناسب با آن را می توان تولید کرد.