فراهم کردن هویت در کنار حفاظت از اطلاعات توسط هولوگرام

سه‌شنبه 19 دی 1396 ساعت 16:32

فراهم کردن هویت در کنار حفاظت از اطلاعات توسط هولوگرام

 از هولوگرامی  که به توان به راحتی کپی برداری کرد به این معنا است که همه چیز آن طور که به نظر میرسد نیست .یکی از عوامل مهم در هولوگرام ها  احراز هویت در کنار حفاظت از اطلاعات شخصی _نام , تاریخ تولد و عکس_باید اطمینان حاصل شود که آیا اطلاعات مربوط به گذرنامه , گواهینامه رانندگی , شناسه کارت ملی یا سایر آیتم های ID است یا نه. به طور موثر, هولوگرام نه تنها به عنوان یک ابزار باز دارنده برای حفاظت و احزار هویت ,بلکه به عنوان یک دستگاه شناسایی موثر عمل میکند و برای تشخیص اصل از جعلی بودن آسان تر میشود . تولید گذرنامه و به طور انتقادی , شخصی سازی دشوار است و از لحاظ فنی به صنعتهولوگرافی چالش آور است .

آشنایی با هولوگرام های فتوشاپی

با این وجود , تولیدکنندگان با پیشرفت های اخیر , از جمله یک نسل کاملا جدید از جمله هولوگرام های فتوشاپی شخصی که مطابق با داده های موجود در پاسپورت هستند , پاسخگوی آن هستند . امروزه علم مواد بخش مهمی را در اپتیک توسعه هولوگرافی ایفا میکند .در واقع , یک صفحه اطلاعات با پوشش فیلم نازک هولوگرافی اثبات شده است که تجارت غیر قانونی گذر نامه های دروغین به تلاش برای مطابقت شخص با عکس به جای تلاش برای تغییر گذرنامه واقعی منتهی شده است . فن آوری های پلی کربنات نیز سهم بیشتری از بازار گذر نامه و شناسه دریافت میکنند . در اینجا نیز صنعت هولوگرافی ظرفیت نوآوری و شایستگی فنی خود را از طریق ایجاد محصولاتی که به طور کامل به صفحه اطلاعات یا ساختار کارت متصل شده است نشان داده که این روندی حساس است .

برچسب های امنیتی و عناوین آن

چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت 18:19

 برچسب های امنیتی و عناوین آن 

چند نمون از راه برگرداندن کارت برچسب امنیتی یا و یا مسدود کردن آن  : 

  • # سریال
  • برندارید
  •  بازگشت
  • جایزه برای یافتن
  • تماس
  • برچسب ضمانت
  • باطل شدن

فضای محدود بر روی برچسب های امنیتی  هولوگرام افراد را ملزم می کند از سرتیترها و عناوین کوتاه استفاده کنند. برچسب های امنیتی معمولا حاوی نام شرکت به همراه تلفن، آدرس وب بر روی اجناس قابل حمل همچون لپ تاپ، PDA و گوشی همراه است . اگر قطعه ای از تجهیزات شرکت گم شود یا در جای مناسبی قرار نداشته باشد، اطلاعات تماس می تواند به برگرداندن آن کمک کند.

برچسب امنتی 2 اینچ عرض در 0.75 اینچ ارتفاع چیست ؟

بهترین مزیت این اندازه از برچسب امنیتی این است ک می توان آن را  با بیشتر لوگوها سازگار کرد و بر روی لبه برچسب های کناری، شماره سریال یا بارکد افزود . لوگو بلافاصله هویت شرکت را تایید می کند و به افراد اجازه می دهد به سرعت و از طریق فرآیند بصری هویت شرکت را تشخیص دهند.  شما می توانید با استفاده از برچسب های امنیتی هولوگرام، لوگوی چاپ شده خود را بر روی هولوگرام تخریب شونده داشته باشید.

 

هولوگرام ها و ظبت رشته ای آن ها

چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت 12:37

 هولوگرام ها و ظبط رشته ای آن ها 

وظیفه هولوگرام شفاف این است که تصاویر استاندارد دوربین را ظبت نمی کند بلکه  رشته های نور دوربین  را به جای آن ضبط میکند و اجازه ی نمایشی سه بعدی را میدهند .برای تور ویتنی هوستون که تاکنون چهار محله از آن استقبال کرده اند آخرین پروژه ی خواننده با اجرای آن بر روی صحنه همراه خواهند شد.ویتنی قادر به عکس العمل زنده در یک اجرای واقعی بود.آلکی دیوید بنیانگذار هولوگرام سه بعدی گفت,این یک نمایشنامه نخواهد بودشرکت آمریکایی دیگر,نبض تکامل در حال آماده سازی یک موسیقی بر اساس الویس است که توسط حقیقتی مجازی روی صحنه اتفاق خواهد افتاد.

استفاده از  هولوگرام در کلاس درس

جیسون راس یک تولید کننده ی کهنه کار پروژه های موسیقی رسانه ای گفت هولوگرام ها ممکن است کاربردهای عملی بیشتری در کلاس درس داشته باشند.برای مثال برای تشریح در مقاطع زیست شناسی.       وی گفت فکر میکنم بازاری برای آن ها وجود دارد اما فکر میکنم این یک نقطه نظر ساختاری ویدیو است و میرود تا قوی تر باشد

برچسب ها و روش کد گذاری آن ها

یکشنبه 10 دی 1396 ساعت 17:37

 برچسب ها و روش کد گذاری آن ها 

 برچسب های هولوگرام تخریب شونده به وسیله ی  کد های رنگی ساخته میشوند. و  برخی از مواقع  برای تشخیص بصری اجناسی کابرد دارد که احتیاج به تشخیص و شناسایی سریع هستند. در چنین موقعیت هایی معمولا اسکن برچسب امنیتی هولوگرام بسیار دشوار است.

  • خواندن برچسب امنیتی توسط رنگ ها می تواند برای پرسنل امنیتی  در محیط های عمومی صرفه جویی در زمان را به همراه داشته باشد. انتقال بین سازمانی تجهیزات نیز  با شناسایی بصری اجناس تسریع می شود.
  • ایتم هایی که بارکد آنها قبلا اسکن شده است را می توان با استفاده از رنگ مرتب کرد. اینکار اجازه می دهد اجناس را به گروه های مختلف و طبقه بندی خاص تقسیم کرد.

چند  نمونه از  کدگذاری های رنگی 

کدهای رنگی بر روی اجناس موجود در بخش حسابداری به رنگ سبز، در دپارتمان نگهداری و تعمیر به رنگ بنفش  و در بخش فروش به رنگ قرمز خواهد بود. انتخاب رنگ ها ممکن است نشان دهنده سالی باشد که جنس مورد نظر خریده شده است. انواع دارایی ها را می توان با استفاده از رنگ هایی تشخیص داد. این رنگ ها در تجهیزات کامپیوتری به صورت آبی،مبلمان با  رنگ نارنجی و اثاثیه ثابت با رنگ سیاه است. برچسب های امنیتی با رنگ سیاه  در برابر محو شدن در خارج  از شرکت  مقاوم است. برچسب های امنیتی قرمز رنگ در برابر بیشتر ماشین آلات خود را نشان می دهد و برچسب های تخریب شونده نقره ای  کمتر در دید افراد خواهد بود. برچسب های امنیتی با کدهای رنگی را می توان به همراه بارکدها مورد استفاده قرار داد.  در این شرایط از رنگ ها برای تشخیص اسکن زمانبندی شده آیتم های بارکددار استفاده می شود.  گروه های فردی از آیتم های کدگذاری شده با رنگ ، ممکن است توسط بخش ها، سال خرید یا نوع جنس مرتب شوند.