علل یکپارچگی هولوگرام ها

چهارشنبه 30 فروردین 1396 ساعت 13:04

یکپارچگی هولوگرام ها

" اگر سیلابی از کالاهای تقلبی چینی به سمت بازار روانه شوند فقط نیاز داریم که بیشتر مشاهده کنیم و سریعتر عمل کنیم تا بررسی شده باشد، چه رسد به این که متوقف شوند."      

" اقدامات بیشتری برای مقابله با مشکلات نیاز است و این ممکن است شامل افزایش یکپارچگی هولوگرام ها در چین به عنوان  بخشی از استراتژی حفاظت نام تجاری شود."

" ساختمان IHMA کار خود را در 2017 با مقامات چینی مشاهده خواهد کرد از جمله انجمن تجاری چین برای ضد جعل (CTAAC) ، که به مشکلات رسیدگی شود." مانند اقداماتی که از نام های تجاری معین شده خرده فروشان برای بازارهای صادرات برعلیه تهدید مجرمان جعل و جرایم سازمان یافته محافظت خواهد کرد.
تولید هولوگرام

" چینی ها نمی توانند به خودی خود جعل و تقلب را شکست دهند، بنابراین با جایی نظیر IHMA ، و آنچه ما از نظر کمک به چین برای مقابله با جعل و تقلب ارائه می کنیم، باید اولویتی خوشایند باشد."

"ارتباطات بین المللی، تفکر باز و همکاری نزدیکتر مفید خواهد بود بطوریکه ما را به سمت آینده پیش ببرد، و به ما برای مقابله و حل این مشکل با همدیگر کمک کند."

از جمله طراحی خوب و راه حل های قانونی گسترش پیدا خواهد کرد، بطوری که تحت حمایت ISO 12931، با راه حل های قانونی و برچسب هولوگرام، محققین را قادر می سازد که صحت یک محصول قانونی را بررسی کنند، و آن را از محصول تقلبی چینی تشخیص دهند.  حتی آنهایی که ویژگی "جعل" هویت را انتقال می دهند، اگر به دقت راه حلهای احراز هویت (هولوگرام های پیشرفته) اجرا شود می توانند از مورد واقعی متمایز باشند.

تقاضای تولید هولوگرام

تقاضای مستمر برای دستگاه های امنیتی موثر برای مقابله با رشد تهدیدات جهانی که برای احراز هویت و حفاظت از برند هولوگرام در 2017 پیشروی دارد، به آن IHMA می گویند. تا سال آینده 70 سال از زمانی که اولین هولوگرام تجاریتوسعه داده شده بود میگذرد و اتحادیه تجاری صنعتی معتقد است که در 12 ماه آینده تا مرز فن آوری جدید پیش خواهد رفت.

دکتر مارک دیکز دبیر کل IHMA می گوید این فن آوری به خوبی در مقایسه با دیگر ویژگیهای متغیر نوری در بازار ارز نگه داشته خواهد شد و انجام این کار ادامه خواهد یافت بطوری که آینده قابل پیش بینی می شود.

دکتر دیکز اقزود،" نگاره پول جدید از ویژگیهای امنیتی هولوگرافی سود خواهد برد که به هر دو بانک های مرکزی و عمومی در مورد اعتبار ارز اطمینان خواهد داد."
هولوگرافی

"برخی از ویژگیهای هولوگرافی در شکل سنتی تر کاغذ مرزها را کنار زده تا جایی که فن آوری در حال حاضر به آن دست یافته است و این نشان می دهد که هنوز مسافت زیادی برای پیمودن در هولوگرافی وجود دارد."

 در جایی که نوآوری به درخواستهای دیجیتالی، بسته بندی و تمبرهای مالیاتی مربوط می شوند ID هولوگرام ها در همه موارد برای  رشد در راس قرار دارند.

نظریه ساخت هولوگرام

یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 11:05

  نطریه ای برای تولید هولوگرام

براساس نظریه ی بوهم, رابطه ی ظاهرا سریع تر از سرعت نور بین ذرات اتم به ما لایه های عمیق تری از واقعیت را نشان می دهند که برای ما آشکار نیست و بعد پیچیده تری از همان مثال آکواریوم ما است. او اضافه می کند که ذرات اتم را از یکدیگر جدا می بینیم چون تنها یک بخش از واقعیت را می بینیم. این ذرات " قسمت های" جداگانه نیستند. بلکه لایه هایی از یک واحد بزرگتر هستند که در نهایت هولوگرافیک بوده و غیر قابل دیدن است. و از آنجاییکه هر چیزی در واقعیت فیزیکی این مسائل "آرمانی" هستند, دنیا نیز یک طرح است,, یک هولوگرام.

علاوه بر ماهیت روح گونه ی آن، این دنیا ویزگی دیگری را نیز در بردارد. اگر جدایی ظاهری ذرات اتم وهم است، این یعنی لایه های عمیق تری از واقعیت وجود دارد که همه ی دنیا را به هم متصل می کند.الکترون های اتم کربن در مغز انسان نیز به ذرات اتمی متصل هستند که تمام ماهی های شناور در دریاها، هر قلب تپنده و هر ستاره ی درخشان در آسمان را تشکیل می دهد. همه چیز به هم متصل است و اگرچه ماهیت انسانی به دنبال طبقه بندی، دسته بندی و جزبندی است، پدیده های مختلف دنیا، تمام این تقسیم بندی ها الزاما مصنوعی بوده و تمامی دنیا شبکه ای تمام نشدنی است. در دنیای هولوگرافیک، حتی زمان و فاصله نیز به عنوان امری اساسی در نظر گرفته نمی شوند. چرا که مفاهیمی مانند مکان در دنیا شکسته می شوند به طور کلی هیچ چیزی از دیگری جدا نست، درست مانند تصویر ماهی در مانیتورهای تلویزیون باید مانند طرحی از یک ماهیت عمیق تر در نظر گرفته شود. طراحی و ساخت هولوگرام ها نیز به همین صورت انجام می گیرد.