یادگیری کودکان با استفاده از هولوگرام

سه‌شنبه 28 آذر 1396 ساعت 16:09

یادگیری کودکان با استفاده از هولوگرام

 او درباره سرمایه‌گذاری روی آموزش و تجربه یادگیری کودکان صحبت نمود و این که تا چه اندازه میتوان این فرایند را برای آنها هیجان انگیز، آموزنده ، عمیق و در عین حال سرگرم کننده کرد. برای اولین بار است که فناوری هوماگرام برای آموزش به کار برده می شود.با معرفی تکنولوژی واقعیت افزوده در محیط آموزش، یکی از مربیان محبوب و نویسنده کتاب هایی در این زمینه ایده استفاده از هولوگرام سه بعدیانسانی را مطرح نمود.

هولوگرام و آموزش

کنفرانس راهبری و ارتباطات سای فایر از مدارس 92 منطقه مختلف در ساسر ایالت دعوت به عمل آورد تا با تکنیک های نوین آموزش و پرورش آشنا شوند. بیش از 1000 معلم و مدیر از تگزاس در مرکز ریچار. ای گرد هم آمدند تا با تکنولژی آموزشی جدیدی به نام "هوماگرم" آشنا شوند.

فرایند انتقال فایل ها از طریق NFC

دوشنبه 20 آذر 1396 ساعت 18:08

فرایند انتقال فایل ها از طریق NFC

داده‌ها را می‌توان در میان دو موبایل هوشمند مجهز به NFC به صورت بی‌سیم منتقل کرد.انواع فایل‌ها را می‌توان از طریق فناوری NFC و بین دستگاه‌های مختلف مجهز به آن منتقل کرد. برای ایجاد یک اتصال NFC باید دو دستگاه مجهز به NFC را از پشت به یکدیگر نزدیک کنید. محتوای مورد نظر را انتخاب کرده و باز کنید و منتظر بمانید تا اتصال برقرار شود.  موبایل‌های آندرویدی دارای قابلیت Android Beam هستند، امکانی که اجازه می‌دهد دو موبایل هوشمند به سرعت یک صفحه وب، تماس، تصویر، ویدئو یا اطلاعات دیگر را به اشتراک بگذارند. با تماس پشت به پشت دو گوشی محتوای به نمایش درآمده در یک دستگاه به دیگری فرستاده خواهد شد. انتقال های فایل به محض راه‌اندازی از طریق بلوتوث صورت می‌گیرد، بدون آنکه هیچ‌گونه فرآیند جفت شدن بلوتوث پیچیده‌ای در میان باشد؛ تنها باید ضربه بزنید و بقیه کار به طور خودکار اتفاق خواهد افتاد. این روند در گوشی‌های بلک بری و ویندوز فون هم مشابه است.

هولوگرام 

 

فرآیند بازرسی و بهبود برچسب های امنیتی

دوشنبه 20 آذر 1396 ساعت 10:51

 فرآیند بازرسی و بهبود برچسب های امنیتی 

نتایج این بررسی ها نشان می دهد که برچسب های امنیتی بازرسی بالاترین درجه ی هماهنگی بی اثر سازی محصول پنج رسیده اند درحالی که این مقدار برای سایر رقابت کنندگان در حدود ده است .آزمایش نهایی محصول به منظور کاهش خطاهای احتمالی و افزایش رضایت مشتریان ضروری است .بخشی از این تحقیقات مرتبط با  بی اثر سازی برچسب برای صندوقداران است .هماهنگی مداوم در این مرحله به کارمندان این امکان را می دهد که برچسب ها را با سرعت بیشتری بی اثر کنند و فرآیند آزمایش نهایی با سرعت بیشتری انجام می گیرد .ناهماهنگی در این فرآیندها به ایجاد اختلال در کار فروشندگان ،کاهش رضایت مشتریان و در نتیجه تاثیرات منفی در سرمایه گذاری می شود .

تاثیر افزایش محصولات بر برچسب های کوچک امنیتی

این برچسب های کوچک فضایی را در بسته بندی محصول اشغال نمی کنند واز این سو مانع از محو شدن اطلاعات اصلی بسته بندی نمی گردد .با بیشتر شدن  محصولات و نیاز مردم ، به محافظت از آنها گسترش برچسب های کوچک امنیتی مانند سایر برچسب ها ی استاندارد از اولویت های اصلی خرده فروشان است . نتایج  پژوهش های TUV  درجه ی ماندگاری بالای برچسب های امنیتی بازرسی 4×4را اثبات کرده است .هم چنین در این بررسی مشخص گردیده است که برچسب های 33میلی متر به خوبی  برچسب های 40میلی متر عمل می کنند  .

آینده فناوری ذخیره ساز هولوگرافی

شنبه 11 آذر 1396 ساعت 11:25

آینده فناوری ذخیره ساز هولوگرافی

متخصصان همچنین  به معرفی احتمالی هیبریدی از رسانه های هولوگرافی اشاره دارند . درست مانند هارد دیسک های مغناطیسی ،  رسانه های ذخیره ساز هولوگرافی نیز مقداری حافظه فلش در کارتریج را برای فراهم کردن قابلیت نوشتن تامین میکنند.  سازگاری نیز به طور قابل توجهی هنوز ناشناخته مانده است و هیچ درایو نواری نمی تواند اطلاعات نوشته شده در 50 سال قبل را بخواند همین موضوع در مورد ذخیره سازهای هولوگرافی نیز صادق است . به عنوان مثال، نقشه راه محصولات InPhase، نسل سومی از محصولات درایوهای هولوگرافی را در چهار سال اینده پیشنهاد می کند که می تواند سازگاری خوبی با نسل های قبلی داشته باشد .آینده ذخیره سازی هولوگرافی مملو از ناشناخته ها است. دکتر گارت می گوید:  "این فن آوری بسیار امیدوار کننده است من سالهاست که در مورد آن شنیده ام . اما  در این نقطه و موقعیتی که ما قرار داریم مهمترین مسئله ونگرانی هزینه بالا و نارس بودن محصولات است . " متخصصان موافق اند که ظرفیت و عملکرد این ذخیره سازها باید در طول زمان افزایش یابد . اما سرعت پیشرفت در نهایت به پذیرش صنعت بستگی خواهد داشت . 

محاسن ذخیره ساز های هولوگرافی

اشکالات و معایب کمتر شناخته شده ی ذخیره سازهای هولوگرافی شامل حساسیت به نور و عمر مفید محدود رسانه های هولوگرافی است . رسانه های CD/DVD نوری خالی،  در  مدیریت و عمر مفید ثبت نشده قابل بخشش هستند. قرار دادن دیسکهای هولوگرافی در معرض نور می تواند باعث خراب شدن آنها شود . استانداردهای موجود نیز هنوز به عنوان یک نگرانی مطرح هستند . انجمن اروپایی سازندگان کامپیوتر ، دو استاندارد را در اواسط سال 2007 برای محصولات دیسک چند منظوره هولوگرافی منتشر کردند . اما ذخیره سازهای هولوگرافی هنوز استانداردهای قابل توجه تایید شده توسط سازمان بین المللی استاندارد (ISO) ندارند . این عدم وجود استاندارد می تواند با  پیچیده کردن قابلیت همکاری و تعامل  بین رسانه و درایو کار را برای ذخیره ساز های هولوگرافی سخت تر کند.