هولوگرام و برچسب ضد آب

یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 11:18

هولوگرام  و برچسب ضد آب 


این برچسب هولوگرام  از ایمنی بالایی برخورداز هستند و آب به آن نفوذ نخواهد کرد برچسب هولوگرام ضد آب به برچسب امنیتی گفته می شود که امکان برهم ریزی دسته بندی این برچسب ها وجود ندارد .خاصیت ضدآب بودن این برچسب امکان برداشته شدن و از میان نرفتن آن را در شرایط آب و هوایی سرد را از میان برمی دارد.هم چنین برچسب هولوگرام ضد آب غیر قابل رونوشت شدن هستند.اینبرچسب امنیتی به سبب دارا بودن ویژگی امنیتی به عنوان برچسب های گارانتی و لوازم جانبی مورد استفاده قرار می گیرند.

این برچسب غیر قابل نفوذ یا به عبارتی برچسب هولوگرام ضد آب در صنایع گوناگون و در برندهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.استفاده از آن ها بسیار آسان است.این برچسب هولوگرامی چسب دارد و غیرقابل نفوذاند.این برچسب ها در اقلام متعددی و به منظوذر محافظت از محصول مورد استفاده قرار می گیرند.در ساخت این برچسب ها از به روزترین تکنولوزی های روز دنیا استفاده است.امکان رونوشت از این برچسب هولوگرام  وجود ندارد و بنا بر سفارش مشتریان در سایزهای متفاوت با نام و لوگوی شرکت طراحی و ساخته می شود.

رزرو اینترنتی بلیت هواپیما ی ماهان

دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 15:26

 رزرو اینترنتی بلیت هواپیما ی ماهان

در هر ساعتی از شبانه روز که تمایل به تهیه و رزرو بلیط هواپیما برای سفر دارید با ورود به سایت پرستو سیر و یک جستجوی ساده به راحتی بلیط خود را رزرو کنید می توانید بلیط های خود را از میان پروازهای سیستمی و یا چارتری انتخاب نمائید تمامی این مراحل را می توانید آنلاین انجام دهید و  بلیط خود را رزرو یا تهیه کنید.

 

بلیط هواپیمای ماهان 

 آژانس گردشگری پرستو سیر ارائه دهنده خدمات مربوط به بلیت هواپیما و تور داخلی و خارجی است. با دریافت نمایندگی مستقیم از ایرلاین ماهان با شکستن قیمت های پروازی ارزان ترین بلیط هواپیمای ماهانرا به مشتریان خود ارائه می دهد. 

از طریق آژانس گردشگری پرستو سیر قادر خواهید بود بلیط هواپیمای ماهان ارزان حتی ارزان تر از خود هواپیمایی ماهان خریداری کنید.  

خرید بلیت هواپیمای خارجی

نمایش فرضیه های انیشتین درمورد هولوگرام

چهارشنبه 11 بهمن 1396 ساعت 17:45
 
با استفاده از هولولنزقسمت های تولیدی قابلیت طرح ریزی فرضیه ها وارتباط آن ها به اجسام فیزیکی در محدوده ی فعالسازی را پیدا کردند.مشتریان با گرافیت های مجازی به کاربرده شده برای نمایش فرضیه ها انیشیتین ارتباط برقرار کردند و از طریق دیداری ابداعات و ابتکارات وی را دنبال می کردند.ویزیتورها با استفاده از هولولنز ها وهولوگرام ها در فضای مجازی به حرکت در می آیند و اطلاعاتی درباره ی زوایاو تئوری های جدید به دست می آورند.

 کاربرد هولوگرام ها در پنج طرح تجاری


هدف از نوشتن این مطلب این بوده است که شما را با کاربرد طرح های تجاری آشنا کنیم 
هولوگرام ها در برندهای sky 3d sir davidattenborough گرفته تا مجموعه ی هولوگرافی جغرافیای ملی در رده ی آخرین تکنولوژی های پیشرفته دنیا قرار دارند.